به گزارش سوره سینما، اسامی برندگان جوایز تمشک طلایی (رازی)، بدترین‌های سینمایی، در حالی منتشر شده است که دو فیلم سینمایی «پنجاه طیف خاکستری» و «چهار شگفت‌انگیز» عنوان بدترین فیلم سینمایی سال را از آن خود کرده‌اند.

در بخش بدترین بازیگر نقش اول زن، «داکوتا جانسون» برای بازی در فیلم سینمایی «پنجاه طیف خاکستری» بر دیگر رقبای خود از جمله «کاترین هیگل»، «جنیفر لوپز» پیشی گرفته است.

فیلم سینمایی «پنجاه طیف خاکستری» همچنین برنده دو جایزه بدترین بازیگر نقش اول مرد (برای جامی دورنان) و بدترین فیلمنامه (برای کلی مارسل) شده است.https://www.ibuyers.app/wisconsin/.>https://www.ibuyers.app/wisconsin/</a>.

جوایز بدترین بازسازی و بدترین کارگردانی نیز به فیلم سینمایی «چهار شگفت‌انگیز» تعلق گرفت.

«ادی ردمین»، نیز برای بازی در فیلم «صعود ژوپیتر» برنده جایزه تمشک طلایی بدترین بازیگر نقش مکمل شد. این در حالی است که «کیلی کوئوکو» هم برای دو فیلم «تاریخ عروسی» و «آلوین و چیپمانکس» جایزه بدترین بازیگر زن نقش مکمل را گرفت.

بنا بر این گزارش، «سیلوستر استالونه» که لقب بازیگر رکوردار جوایز تمشک طلایی را داراست در این دوره از جوایز، برای بازگشت موفقیت آمیزش به فیلم «کرید»، برنده اولین جایزه «رستگاری تمشک طلایی» شد.