فارس: عوامل فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» در حال پیش تولید به سر می‌برند و این فیلم طبق برنامه‌ریزی‌ها تیرماه کلید می‌خورد.

سعید چاری چندی پیش اعلام کرد بنا دارد فیلم سینمایی را با عنوان «175 غواص» بسازد که در رسانه‌ها خبرساز شد و حالا همه با توجه به اهمیت و حساسیت این موضوع در سطح ملی علاقه‌مند هستند تا بدانند این فیلم چگونه قرار است ساخته شود.

بر پایه این گزارش طبق آخرین اخبار هنوز عوامل مشغول آخرین نگارش‌ها نسبت به فیلم‌نامه هستند. این بازه زمانی به 8 الی 9 ماه می‌رسد که نشان از این حساسیت موضوع دارد. بر همین اساس این طبق آخرین نسخه بازنویسی شده قرار است در این اثر سینمایی ارتباطی بین شهدای هشت‌سال دفاع مقدس «175 غواص» و «شهدای مدافع حرم» ایجاد شده است.

همچنین لازم به ذکر است که این ارتباط در فیلمنامه بین شهدا و همچنین خانواده‌های آنها نیز قرار است تصویر شود. و ادامه دهنده بودن راه شهدای هشت سال دفاع مقدس در مسیری که شهدای مدافع حرم قدم گذاشتند مد نشر است.

این فیلم سینمایی یک اثر پر بازیگر است و تقریباً بیش از 20 بازیگر در آن ایفای نقش خواهد کرد که برخی از آنها مانند پولاد کیمیایی، سید جود هاشمی و حسین عابدینی نیز برخی از بازیگران انتخاب شده هستند. البته قرار است یک فوتبالیست مطرح نیز در این فیلم سینمایی ایفای نقش کند.

لوکیشن‌هایی که قرار است فیلم سینمایی «175غواص» در آن فیلمبرداری شود در آبادان، مازندران، اصفهان و تهران خواهد بود. زمان این فیلم 100 الی 105 دقیقه پیش بینی شده است.

بنا بر این گزارش عوامل فیلم سینمای «175 غواص» در حال حاضر در پیش تولید فیلم به سر می‌برند و بعد از عید فطر  فیلم کلید می‌خورد.

×